IT-TI, s.r.o.


Prejdi na obsah

Kamerové systémy

Pre firmy

Najlepší a veľmi účinný spôsob na odradenie zlodejov alebo na kontrolovanie je kamerový systém!
Dnešný rozvinutý svet, ktorý je v neustálom tempe, kolobehu informácií a rozvoji, vyžaduje a poskytuje mnohé oblasti kontroly. Či už bezpečnosti, monitorovania alebo vyhodnocovania udalostí.


Predstavte si Vašu firmu,

ktorá prosperuje avšak Vám sa zdá, že Vami vynaložené úsilie na kontrolu zamestnancov nie je dostatočne dobré, pretože nemáte čas chodiť okolo nich a pozerať sa, či robia svoju prácu dôkladne, či si nerobia prestávky, kedy sa im zachce! Prípadne začínate zisťovať, že zo skladu tovaru, ktorý bol predtým plný začínajú podozrivo rýchlo miznúť veci?

Alebo Váš rodinný dom,

s veľkou záhradou, jazerom, okrasnými drevinami, kvetmi... je prirodzené, že sa bojíte o svoj majetok a radi by ste ho mali pod kontrolou.

Kamerové systémy sa v dnešnej dobe stávajú viac a viac nevyhnutnou súčasťou vybavenia firiem, supermarketov, tovární. Sú dôležité na monitorovanie objektov alebo zamestnancov. Kamerové systémy neraz pomohli pri rôznych odcudzeniach vecí, výtržnostiach, alebo na objasnenie lúpeží.

Veľkou výhodou je, že kamerové systémy môžu vyhodnocovať udalosti v reálnom čase, ako napríklad zachytenie pohybu a následne vykonať vopred nastavenú udalosť alebo vyhodnotiť udalosti z archivácie.

Dnešné kamerové systémy povoľujú spojenie s rôznymi poplachovými alebo prístupovými systémami, čím môžeme zabezpečiť zvýšenie ochrany objektu pri zistení udalosti.

Kamerové systémy staviame na Linuxových serveroch, kde je možné ich následné rozšírenie o ďalšie funkcie ako napríklad WEB, FTP, MAIL, FIREWALL, DNS. Týmto môžu firmy v konečnom dôsledku ušetriť značné množstvo finančných prostriedkov.

Kamerové systémy tiež staviame na digitálnych záznamníkoch, kde je rozšírenie o ďalšie služby nemožné. Taktiež používame IP kamerové systémy, ktoré pracujú v režime web servera a sú pripojené do Vašej počítačovej siete.


Cena kamerových systémov závisí od komplexnosti inštalácie, počtu a kvality použitých kamier, servera/záznamníka. Pre bližšie informácie o kamerových systémoch nás kontaktujte e-mailom.

Domov | Pre domácnosti | Pre firmy | Cenník | Referencie | Kontakt | Mapa stránky


Sub-menu:


Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu